Warszawskie targi sztuki

Galeria Arttrakt zaprasza na 20. Warszawskie Targi Sztuki

20 Warszawskie Targi Sztuki

Termin: 25-26.11.2023
Miejsce: budynek EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa
Godziny otwarcia:
sobota: 11:00-20:00
niedziela: 11:00-19:00

KLASYCY POLSKIEJ SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ

W tym roku zaprezentujemy Państwu prace sześciorga artystów, wśród nich:
Ryszard Grzyb, Jarosław Modzelewski, Zdzisław Nitka – klasycy polskiej sztuki współczesnej, artyści, których twórczość mocno wybrzmiała i zapisała się na kartach historii już w latach 80, teraz jest kontynuowana i zwraca uwagę w pełni dojrzałym i ukształtowanym stylem malarskim.

Zaprezentujemy również gwasze Józefa Hałasa – klasyka polskiej sztuki współczesnej, wrocławianina, którego abstrakcyjne prace w tym roku trafiły do kolekcji francuskiego Centrum Pompidou.

Na ekspozycji znajdą się również prace Beaty Ewy Białeckiej – artystki która wyróżnia się niezwykłą zdolnością twórczej kontaminacji tradycji dawnego malarstwa, chrześcijańskiej ikonografii ze współczesną narracją i perfekcyjnym warsztatem.

MALARSTWO TYPOGRAFICZNE MAŁGORZATY KOSIEC I FIGURATYWNA RZEŹBA TOMASZA KOCLĘGI

Tradycyjnie zaprezentujemy cieszące się wśród publiczności Warszawskich Targów Sztuki  dużą popularnością i tworzone pracochłonną, autorską metodą portrety typograficzne Małgorzaty Kosiec oraz figuratywne rzeźby Tomasza Koclęgi, który w swojej twórczości poszukuje nowych kontekstów – poprzez łączenie materiałów i wprowadzenie koloru przełamuje tradycyjne formuły rzeźbiarskie.

INKOGRAFIA- FINE ART PRINT – PRACE ZNANYCH ARTYSTÓW W EDYCJACH KOLEKCJONERSKICH.

W tym roku szczególne miejsce poświęcimy również inkografiom, które Galeria Arttrakt wydaje od 2016 roku. Pokażemy inkografie Beaty Ewy Białeckiej, Ryszarda Grzyba, Artura Przebindowskiego. Inkografia to wysokiej jakości wydruk Fine Art Print tworzony za zgodą artysty. Sygnowane i numerowane w określonym nakładzie inkografie mają wartość kolekcjonerską. Edycje są limitowane – od 20 egzemplarzy do 50 – to sprawia, że inkografie są uznawane także przez galerie i muzea jako prace kolekcjonerskie. Zakup inkografii to również forma inwestycji w sztukę. Przeczytaj więcej o inkografiach.

STRONA ORGANIZATORA: WARSZAWSKIE TARGI SZTUKI

Aby zobaczyć oferty prac wybranego artysty, kliknij w jego portret poniżej:

Ivo Nikić
Ivo Nikić
Jarosław Modzelewski
Jarosław Modzelewski
Beata Ewa Białecka
Beata Ewa Białecka
Ryszard Grzyb
Ryszard Grzyb
Małgorzata Kosiec
Małgorzata Kosiec
Tomasz Koclęga
Tomasz Koclęga
Zdzisław Nitka
Zdzisław Nitka
Józef Hałas
Józef Hałas