W tym roku dom aukcyjny Desa znów połączył siły z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i zorganizował aukcję charytatywną towarzyszącą 31 Finałowi WOŚP. Artyści i kolekcjonerzy przekazali wyjątkowe dzieła sztuki, których dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na walkę z sepsą. Sprzedano łącznie 60 prac, a wśród nich znajdują się zarówno dzieła klasyków jak i artystów młodego pokolenia.

Podczas aukcji zostały wylicytowane prace współpracujących z nami artystów:

Ryszard Grzyb, „Energia Żaby”, 2022, akwarela/papier, 30 x 46 cm

Oskar Zięta, „Rondo Red Rubin”, technika własna/stal, śr. 120 cm

Natalia Bażowska, „Pojednanie, 2022, olej/płótno, 70 x 60 cm

Jacek Sroka, „Biały Zorro”, 2020, olej/płótno, 25 x 20 cm

Więcej informacji i źródło grafik: Aukcja Charytatywna na rzecz 31. Finału WOŚP – DESA Unicum