Jak co roku w przedświątecznym okresie prezentujemy Państwu specjalny wybór prac artystów współpracujących z galerią. W tym roku są to głównie prace na papierze, lub małe formy malarskie, idealne na świąteczny prezent. Chcemy pokazać że stając się aktywnym odbiorcą sztuki-kolekcjonerem możemy podarować sobie lub swoim bliskim nie tylko wartość materialną, ale również coś co budzi emocje, wrażliwość, fascynuje lub intryguje, coś co sprawia że obcujemy nie tylko z pięknym przedmiotem ale konkretną ideą, koncepcją, indywidualnością.

Prezentujemy prace: Ireneusza Walczaka, Jacka Sroki, Izabeli Kity, Anny Noviki Sobierajski, Joanny Concejo, Michała Blacha, Michala Gątarka, Tadeusza Dominika, Malwiny Niespodziewanej.

Autor

artyści galerii Arttrakt

Linki

Data rozpoczęcia

Data zakończenia

2016-12-01

2017-01-07

Galeria ARTTRAKT

mieści się przy skrzyżowaniu ulicy Ofiar Oświęcimskich i Placu Solnego we Wrocławiu, w odbudowanej po wojnie części renesansowej kamienicy, należącej niegdyś do wrocławskiego patrycjusza Heinricha von Rybisha, notabene kolekcjonera dzieł sztuki.

Po wojnie, w mieszkaniu na pierwszym piętrze kamienicy mieszkał i pracował Eugeniusz Geppert- artysta malarz, założyciel i pierwszy rektor wrocławskiej PWSSP wraz z żoną Hanną Krzetucką- malarką, inicjatorką ogólnopolskiego Konkursu im. Eugeniusza Gepperta.

Adres:
ul. Ofiar Oświęcimskich 1/1
50-069 Wrocław
kom. 502581905
galeria@arttrakt.pl
Godziny otwarcia:
wtorek-piątek 12:00 - 18:00
sobota-11:00-15:00